menu
person

16:33
Eotophobia: כיצד להפסיק לפחד ממין ולהתחיל חיים חדשים

סקס לא תמיד הקשורים לתחושות נעימות. אנשים אפילו עם מחשבה על זה יכול יש רגשות לא נעימים או אפילו פאניקה. למה כל כך קורה?

התוכן של המאמר

1 מה הבעיה 2 כפי שמניפיות 3 בעיות שורש 4 פיתוח פסיכולוגי של התפתחות אנומליה 5 שאלה בצד הפיזיולוגי 6 בעיות אסתטיות 7 השפעת היבטים תרבותיים 8 מה לעשות

בדרך כלל אדם מרגיש פחד של סקס כאשר הוא צריך לקרות בפעם הראשונה. ואת ההרגשה הזאת היא בשל לא ידוע. אחרי אדם "נכנס למצב", פחד הולך. לאחר מכן, קרבה אינטימית מתחיל להיות נתפס כמקור ידוע תַעֲנוּג.

עם זאת, חוששים מין - תופעה נפוצה מאוד בקרב אנשים מכל הגילאים. כולל אלה, למי אין בעיות ברורות עם האטרקטיביות והמין השני. זֶה התופעה נקראת eotophobia. אוגניה נאזימובה, גינקולוג מיילד הסכים לספר על המורכבות של פוביה זו, ומה זה בשל.

מה הבעיה

Eotophobia הוא חשש מקרבה מינית וכל מה שקשור אליו. כמה בטעות מאמינים כי פוביה זו היא לחשוש ממין. עם זאת, הפחד טמון עם אדם עם כל מגע פיזי שיש subtext רומנטי. גבר נגעל למראה כל תכונות מיניות או סצנות: פשתן תחרה, זוגות מפלרטטת, מחמאות של ערעור פיזי.

כפי שמוצג את עצמו

מה שזה לא היה, Eotophobia הוא סטייה. אחרי הכל, את הפונקציה של המשך סוג של אבולוציוני נערכו. קיום יחסי מין, בין אם מדובר בשביל הכיף או לרבייה, הם צורך אינטגרלי של אדם. Dulling צורך זה נחשב אֲנוֹמַלִיָה.

Eotophobia מבוסס ליד היציאה. לעתים קרובות אדם מרגיש גועל, לא אוהב. עם זאת, לעתים קרובות סצינות מצעים או מפלרטטת יכולות לכלול כישלונות פיזיים: נשימה יכולה גורף, מזיע עשוי להגדיל, אדם מרגיש בכך ביצוע ו דִכָּאוֹן.

ליישם את הרצונות האישיים בישראל, אם אתה אישה יפה מרוסיה. העבודה בישראל תוכל פנאי. בנות של מודל חיצוני לתת לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל אתה יכול להרוויח חודש מ 3,500 $.

פתולוגיה זו יכולה להיות נצפתה בשני המינים עם יותר או פחות אינטנסיביות. עם זאת, הוכח כי נשים רגישים יותר "להרים" Eotophobia.

המדע נחגג ארבעה סוגים של הפרות בהטבעה מינית: כאשר אדם לא מרגיש אטרקציה פיזית כאשר מנגנון החניכה הוא נסער בגוף כאשר יש כמה תקלות בהשגת אורגזמה, כאשר יש מחלות של urogenital מערכות מלוות כאב, שריפה, יובש וגירוד.

בעיה שורש 3

אנומליה מתעוררת אולי מספר סיבות שונות. לדוגמה, אם אדם ראה אלימות מינית או חשובה לו. אמנם, זה סיבות משמעותיות מדי, אשר לעתים קרובות להתרחש עם הלם כזה נפשי. עם זאת, פיתוח ארטופוביה יכולה לתרום מסיבות פחות בולטות.

התנאים הפסיכולוגיים של פיתוח אנומלי 4

כשמדובר "סיבות פחות בלויות", אתה יכול להדגיש הורים כמו גורם מעורר. מ כוונות טובות (להגן מפני הריון מוקדם), ההורים מעוררים את ילדיהם כי מין - כיבוש וולגרי ומעורפל, בבעיות.

הם טוענים שרק אנשים "נמוכים" מרוצים מתהליך כזה. ו "ראוי" צריך לעשות אהבה בשל החוב של הרחבה. הגינקולוג טוען שההורים אינם משלמים תשומת לב הגונים לחינוך מין. בגלל זה, ילדיהם לא יכולים לתפוס כראוי את תהליך היתוך.

מאוד חשוב ראשון ניסיון מיני בהיווצרות היחס שלה לתהליך המערכת בכלל. זה מושפע מאוד על ידי השקפת העולם של הנשים. אם סקס היה צורה גסה ואלימה, היא תיצור תפיסה מעוותתו כללי.

שאלה בצד הפיזיולוגי 5

נשים מהחזקות רקע הורמונלי רעוע. כל יתרון או חוסר הורמון כלשהו יכול התוצאות חמורות. אז, עם אנדרוגנים מופחתים, יפה הרצפה חלקית או לחלוטין חסר רצון לעשות אהבה. והנה מחסור אסטרוגן גורם יובש של הנרתיק, אי נוחות במהלך חדירה של הפין. בשל כאב ואי נוחות מפתחת סלידה מִין.

כדי provking גורמים גם כוללים סוגים שונים של גינקולוגית ו אורולוגית פָּתוֹלוֹגִיָה. הם גם יכולים לגרום לכאב כאשר סקס.

אסקרטים מאומנים רוצים לשתף פעולה עם ישראל עשירים. כולם נדיבים וטקטיים. אבל עכשיו זה לא רק רגעים מוצקים לעבודה.

עם סוג כזה מאן מחלות לחלוטין לא מרגיש אורגזמה, אבל רק ייסורים. חשוב לעקוב על בריאותם, כך שבעיות כאלה לא מתרחשות.

בעיות אסתטיות 6 בעיות

נשים רבות חוויות קומפלקסים על המראה שלהם. במיוחד זה נוגע איברי המין שלהם איברים. המראה של שפת הנבט, גודל הדגדגן יכול לייצר פרנואיד תכונות. נשים מתחילות להימנע מכל מיני קרבה בגלל הפחד נראה מכוערים במקומות נפרדים. כדי לעשות זאת, לנקוט כירורגי הפרעה או לעזור לפסיכולוג. כאשר סרק יכול לפתח Eotophobia.

ההשפעה של היבטים תרבותיים 7

בתרבות כל מדינה קיימת גישה אישית למין. מציאת ב סביבה תרבותית נוספת, לומדת היבטים רבים של חינוך מין באחרים מדינות, אדם יכול לפלוט רעיון בר קיימא של סקס. הֶבדֵל לאור הרגש הדיכאון. Eotophobia מפתחת ב כתגובת מגן של מערכת העצבים האנושית.

מה לעשות

אנומליה זו מתפתח בשל כמה גורמי מתח. במקרה זה כדי לצאת ממצב זה תצטרך טיפול טיפולי מתוסמך מאוד פסיכותרפיסט. חשוב לכוון לגרום, ולא על מהירות הריפוי. ההתאוששות ידרוש הרבה זמן וכוח, אבל זה שווה את זה. כתוצאה מכך אדם יוכל לחיות חיים מוכרים, לשמוח קרבה אינטימית אהובתו איש. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%92%d7%9f/

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

אתה בקושי יכול להתמודד עם ארוטופוביה. לעתים קרובות שורש הבעיה היא מגוון שלם של סיבות, אשר פשוט בלתי אפשרי ללא עזרה של מומחה מוסמך. לכן, אם אתה מפחד ממין ולהימנע מכל דרך, סוג אומץ להתייעץ עם סקסולוג. הרופא המוסמך יעזור לגלות את הסיבה לבעיה - רבים אינם מבינים את עצמם, שבה קשור ארוטופוביה. כאשר ההדק ידוע, אתה צריך לעבוד על חיסול שלה. בשביל זה, יש טכניקות פסיכותרפיות שונות - בטוח לחלוטין ויעיל באמת.

Просмотров: 1918 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar