menu
person

11:45
משנאה לאהוב: למה אנשים ישנים עם אלה ששונאים?

אֵיך פעם ראינו את העלילה הזאת בסרט? כמה גיבורים מבטאים זה לזה שנאה, חילופי עלבונות או בדיחות רעות, ובמסגרת הבאה כבר להדק זה בלהט אחד עם השני. הסיפור הזה נראה בדיה, כי נראה שאף אחד במצב הנכון לא יהיה יחסי מין עם מי שונא. אבל למעשה, הכל מתברר להיות קצת יותר קשה.

התוכן של המאמר

1 סימפתיה הדדית אינה נדרשת 2 אנחנו מחפשים רגשות חזקים 3 אגב, על בעיות ..

סקסולוגים אל תופתע על ידי יחסי מין דומים. למרות, כי במין התרבות שלנו ואהבה נחשב קרובי משפחה קרובים, מומחים יודעים שזה לא כל כך.

איסוף מקצועי מתכנן לשתף פעולה עם עשיר בישראל. הם תמיד חסרי עניין ועדין. אבל זה כבר לא מאוחד רגעים מוצקים לעבודה.

מהו הגורם לזה מוזר סגור אנשי קשר? בואו ננסה להבין את זה.

אהדה הדדית אינה חובה

אם שני אנשים אוהדים זה את זה מסיבה אחת או אחרת לא יכול להיות ביחסים, אבל לעשות אהבה, זה לא יפתיע אף אחד. אבל מומחים מאמינים כי הערעור החיצוני הוא רחוק מן הסיבה החשובה ביותר עבור מגע מיני, הרבה יותר חשוב לטמפרמנט דומה. אם השותף לא מושך חיצונית, אבל מסדרים על קריטריון אחר, סקס מגע הוא בהחלט אפשרי, ו sexologists לא מוצאים שום דבר יוצא דופן בו.

עדיין הסבר אחד של מגעים מוזר כאלה לתת כמה פסיכולוגים. לדעתם סקס עם שותף "מושלם", מתאים לחלוטין לתוך הרעיונות שלנו על האטרקטיביות מובילה לשביעות רצון עצמית ואף אפשרית טראומה פסיכולוגית. כן, כן, כל אלה "זה טוב מדי בשבילי" יכול להיות מכשול לאושר וסיפוק כאשר אתה סקסי תקשורת עם אנשים "לא מושלמים" להיפך מוביל לאיפוק ולפחתה קרשים של דרישות עבור אחרים והן לעצמם. דירות דיסקרטיות בצפון

יש וטענה אחרת, בדומה לקודם. זכור את התחושות שלך מן הצפייה הסרט שבו אתה שוכב תקוות גדולות, אבל הוא לא הצדיק אותם? על ה פני השטח קופץ את כל חסרונותיו, ואני לא רוצה לחשוב על היתרונות, אחרי הכל, ציפיות הקרשים מועטות הובילו לאכזבה עמוקה. ולהיפך, לא מצפה שום דבר מיוחד מצפה, אתה יכול להיתקל סרטים טובים ולקבל תענוג אמיתי ממנו. במקרה של סקס, סתירה בין מחכה ומציאות עשויות להיות אפילו בהירות יותר, ואם לא מושך ולא מעוניין בך פתאום הופך מאהב מצוין, כל החסרונות שלה נסוגים לרקע, בקלות כבוד מזהה וקשה חזקה הוקמה.

על ידי חוות דעתו של פסיכולוגים אחרים של אנשים לפעמים למשוך דברים כי בעבר גרמה להם לפגוע ומין עם אדם שאנו שונאים משהו כמו תסמונת שטוקהולם וחכה מערכות יחסים כאלה בלבד הרס עצמי. עם זאת, לא משנה כמה קולות באופן פרדוקסלי, לפעמים אנחנו עצמנו זה שואף. על הקדשה עצמית כתובה מספיק כמו מדעית ו יצירות אמנות, וברצון "להגיע לתחתית" האדם באמת יכול לקיים יחסי מין עם מישהו לא נעים או אפילו מגעיל אותו. פסיכולוגיה - הדבר רזה.

אנחנו מחפשים רגשות חזקים 2

W כל מעל הסיבות הרשומות יש משהו במשותף. ממגעים מיניים אנחנו מחפשים רגשות חזקים, ולפעמים זה לא כל כך חשוב אם הרגשות האלה יהיה חיובי או שלילי. תפקיד התודעה בנושאי מין חזק המום, המוח שלנו הוא רק צעצוע בידיו של neurostransmiters omnipresent. רבתי עם אהובך? סקס קודם במהירות נותן את הזכות פריקה רגשית, והעובדה שהוא לא פותר בעיות, אנו מבינים רק מאוחר יותר, כאשר הם מריבים באותן סיבות ושוב לנקוט את זה שיטה לפתור קונפליקט. פרצה לנצח? מה ההבדל אם הוא הכל באותה מידה לא מצאתי נערה חדשה, וזה שובר בין כמה עובדים - פשוט לעשות אהבה שוב, כמו בימים ההם הטובים, נבדוק את gamma רגשות, ואז שוב לשלוח אחד את השני לעזאזל או איפה.

Who אמר כי ידידות מין היא לא מכשול? בואו לבדוק, ולאחר מכן להתחיל לשנוא אחד את השני, אבל מעת לעת נפגשים שוב לחזור. כן, אף אחד לא לא יודע איך ליצור אותנו בעיות כמו שאנחנו עצמנו.

דרך אגב, על בעיות ... 3

לֹא באופן מפתיע, יחסי מין לא בריאים המבוססים על שנאה, עלול לגרום נזק רציני ליציבות פסיכולוגית.

אונסקרטים מאומנים חלום לעבוד עם עשיר בישראל. הם נדיבים וטקטיים. אבל עכשיו זה לא רק רגעים מוצקים לעבודה.

עם זאת, בנושא זה גם הוסר וכתב מספיק לחזור. זה נשאר רק תגיד כי זה עדיין לפעמים להפעיל את הראש ואת מפוכחת להעריך את ההשלכות פתרונות בר קיימא, במיוחד אם כבר באים מגרפות אלה.

ו בנפרד כדאי להגיד משהו חשוב. סקס משנאה, אלא על ידי הדדי הסכמה היא לא אותו דבר שהמין הכריח. ואת הכפייה אנחנו לא בהכרח אומר אלימות גס, לחץ פסיכולוגי משכנע מוגזם של השותף לא מושך לעתים קרובות למדי מספיק כדי שהוא מקבל את הרצוי, ואת הקורבן שלו הרגיש את עצמה כמעט נאנס, אם כי נראה כי "בהסכמה הדדית". אם היוזמה בסכסוך כזה ממשיכה רק מאדם אחד, אל תיכנע לפרובוקציות - שום דבר טוב לך לא ייצא.

Просмотров: 62 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar