menu
person

18:16
למה כמה מפסיק להרוויח מיליונים ובנות אחרות נכשלות

כאשר הבנות שוקלות הצעות של סוכנויות ליווי, אז הם חושבים שזה יהיה בקרוב, חלומות על חיים מפוארים ונוח זר, שבו הכל כלול. אבל במציאות, כל escoter לא מגיע להצלחה.

עם זאת, אל תדאג כי זה לא יעבוד על מודל ליווי. כאן תלוי רק לך, אתה יכול לשבור את האליטה שלך ליווי, אשר השירותים האוליגשריים מוכנים לשלם אלפי דולרים, מתן תכשיטים ומכוניות. אל תסמוך על מה שתתחיל הרבה כדי לזכות בחודש הראשון של ליווי. אבל לבחור את הטקטיקה הנכונה, אתה בהחלט באה לניצחון.

מצא סוכנות ליווי לשיתוף פעולה

נראה כי אין שום דבר מסובך בארגון של חברת ליווי מאפס. נראה כי כאן קשה - לשים פרסומת באתר הפנאי עם שירות ליווי לקזז ולחכות שיחות של לקוחות מעוניינים. אבל אתה צריך לשקול ניואנסים רבים:

 • איפה אתה מתכוון לחיות?
 • אשר יפתחו תוכנית שיווק;
 • מה הם שיעורי להיות מותקן?
 • מי יענה על בטיחותך;
 • איך לעשות תיק.
 • לעבוד דרך סוכנות ליווי הרבה יותר קל. אנשי מקצוע יעסקו בקידום שלך, התמונות של הפרסום יהפכו צלם מנוסה, המציג לך זוויות רווחיות. הסוכנות אפילו ישלם דירות להשכרה, שבו אתה יכול לחיות עד שהוא הופך להיות קל יותר עם האוצר.

  כמובן, כל סוכנויות ליווי אינם מתאימים לשיתוף פעולה רווחי. ו, לפני קבלת החלטה לעבוד באמצעות החברה, יש לבחון על ידי ההיסטוריה שלה באינטרנט, להוות dresquitals בפורומים, חתול עם נערות מנוסות במברים. מצא סוכנות עם נופשים זמין מודלים ליווי יכול להיות על בסיס משחקים מקוונים. קרא את כל המידע בקפידה, התקשר למנהל הטלפון שצוין במודעה, מבהירים את כל הפרטים של העבודה הקרובה, למד את המוניטין של החברה ורק לאחר קבלת החלטה על שיתוף פעולה.

  אפשרויות חיפוש למימוש עצמי

  אם אתה עובד כלווה, לא מתחרט על הכספים לחינוך נוסף. מסאז 'קורס הקלטת, טכנולוגיית ריקוד Asssice על פילון, למידה בסיסים שיווק כדי ללמוד לקדם. במקביל, להתחייב לשפר את המראה, לשפר את ההגדרות של הדמות. אולי אפילו צריך לנקוט ניתוח פלסטי כדי להדק את החזה, לעשות את הפנים. אתה יכול גם צריך טיפול עבור קוסמטיקאית להביא את העור בסדר.

  נסה להשקיע כסף שנצברו במקסימום. אחרי הכל, זה ההשקעה הטובה ביותר שתתרום הצלחה כלכלית. החיצוני של הנערה חשוב במיוחד בחברת ליווי. אבל זה לא אומר כי מודלים נוספים עם הפנים המתאימים של הפנים ואת הדמות המושלמת. עם הזמן, מפסיק להיפטר מן הפגמים של המראה ולמד לעצור את הצד הטוב ביותר.

  להיפטר מתחמים

  אם יש לך אפילו נתונים חיצוניים מדהימים, אתה לא תהיה לבקשת הלקוחות ללוות עד שאתה לומד לשמור חופשי עם זרים. יהיה עליך לפגוש כל הזמן אנשים שונים, וכל הכל יהיה מהנה בתקשורת. אם אתה מתנהג דחוס, ביישן לדבר או למצוא את עצמך יהיר מדי, השירותים שלך לא סביר להיות פופולרי. ואת ההכנסה של מודל ליווי תלוי ישירות על פי דרישה.

  נסה למצוא דרכים להגביל. הרשמה לחופש אימון, דיבר עם זרים ברחוב, להמציא בקשות קטנות אשר לבקש עוברים ושבים על ידי, להתקשר מספרי קשר עסקי כדי להפוך אותך די חסר תועלת ייעוץ על שאלות שונות. בהתחלה, זה יהיה קשה לך לשלוט בך, אבל ללמוד בהדרגה לתקשר באופן חופשי להתגבר על אי ודאות. ואז הוא יתחיל כל יום יותר ויותר הזמנות מן הניסיון הקודם של תקשורת לקוח ניסיון כל אחד.

  נסה סוגי הכנסה נוספים

  שירותי ליווי מציעים את תחזוקתו של אדם לאירועים שונים. אבל בזמן שאתה חופשי של מחויבות ואתה לא התחיל משפחה, אתה יכול לחפש דרכים אחרות לעבודה. אתה יכול להציע ללקוחות עיסוי מרגיע לאחר סיום הלימודים. או לחפש חסות מוכן לקחת אותך על התוכן. אפשרות זו טובה במיוחד כאשר עדיין יש לך פקודות ליווי מועטות.

  אם אדם עשיר מחליט להיות נותן החסות שלך, הוא יסיר את הדירה בשבילך, יהיה להקצות כסף ללכת לקניות ובידור, לקחת איתך טיולים עסקיים ומנוחה. זה התחלה טובה להתחיל קריירה ליווי. במהלך הזמן, אתה תהיה התוכן של אדם עשיר, נצא את הדקויות של המקצוע, כדי להכיר את האנשים הדרושים, אשר יתרום לעבודה נוספת, כאשר לוח המחוונים ימצא ילדה חדשה ואתה יעזוב לחם חופשי.

  להגדיל בהדרגה את עלות שירותי ליווי

  נראה כי זוהי הדרך הקלה ביותר לעשות יותר - להתקין את שיעורי מרבי ואת האת הכסף היוונית. אבל חברת ליווי לא עובדת. אם בתחילת הקריירה, לשים את המחיר של שירותי overestimated, אתה פשוט לא להזמין. ולא משנה מה התמונות שלך יפגין כמה מושך אתה נראה. דירות דיסקרטיות בראשון לציון

  עד שרכשת מוניטין של ניסיון ניסיוני המציע בלעדית נוספת Excorp שירותים בנוסף ליווי מסורתי, לא תוכל לגייס שיעורי. כאשר אתה מקבל את מסד הנתונים של לקוחות עשירים מתמדת תקבל מספיק ניסיון עבור חברות ליווי עצמי, אתה יכול להיפרד סוכנות ליווי ולהגדיל את המחירים כי מיד יש השפעה חיובית על ההכנסה.

  Просмотров: 35 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar